Наше тренування

 

 

Всім привіт, сьогодні хочу трошки поділитись з вами тим, як виглядають наші з Оксанкою тренування. Де, як і скільки разів на тиждень ми тренуємось. Зразу хочу зауважити, що в статті ми описали  саме те, який підхід найкращий  для нас, за роки спроб і помилок, ми розробили для себе ідеальну  та діючу систему тренувань. Отже починаємо!

Де тренуємось?

Віддаємо перевагу тренуванням на свіжому повітрі. Так ми насичуємо кров киснем і на 30% покращується продуктивність тренувань. В основному ми тренуємось в лісі, де чисте повітря. Ліс найкраще підходить для пробіжок, оскільки набагато менше навантаження на коліна + такого типу тренування роблять наші ноги красивими, підкачаними та рель’єфними, а все із-за великої кількості спусків та підйомів. Ну, і звичайно, масса задоволення від такого типу тренувань.

 

Скільки разів на тиждень тренуємось?

Тренуємось  щодня. Тільки систематичними тренуваннями можна досягнути неймовірних результатів і бачити покращення кожного дня. Тут найважливішим є режим, і чим точніше його дотримуватись щодня, тим більш результативними будуть ваші тренування. Ви будете накопичувати свій потенціал. Краще щодня займатись по 15 хв., ніж три рази на тиждень по годині часу, ефект в першому випадку буде помітнішим. Наше тренування зазвичай триває годину  часу. Організм, як швейцарський годинник, має свої біоритми і наше завдання слідкувати за тим, щоб зменшити збої в системі (про важливість розпорядку дня читайте в нашій попередній статті).

                    Як виглядають наші тренування?               

Ранок:   Прокинувшись зранку в нас, зазвичай, пробіжка, після пробіжки різного плану присідання, орієнтовно 150 раз, ідеально для ніг та сідниць, але в жодному випадку без ваги, потім йога, яка  допомагає тілу досягати все більшої гнучкості, сили та гармонізації. Також щоденні тренування сприяють більшій концентрації  в буденних справах, тренують силу волі.
Вечір: Ввечері в нас по плану 20-ти хвилинна прогулянка на свіжому повітрі. Ідеальний час, щоб тіло підготувати до сну, провести час на свіжому повітрі, в думках спланувати наступний день.  

 

Вузька талія.

В питаннях талії тут головне не перестаратись. Систематично качаємо прес, але без жодної ваги і звичайно жодного прокачування косих м’язів, лише розтягування та скручування бокових м’язів. Задопомогою йоги прокачуємо внутрішні м'язи в зоні талії, які як корсет тримають її підтянутою та вузькою. Також треба розуміти, що виключно одними тренуваннями ідеально стрункої талії неможливо досягнути, оскільки, необхідно очистити кишківник від різноманітних забруднень і токсинів, які там назбирувались роками. Для цього ідеально підійде соковий детокс 3-5 днів. Натуральні соки в великій кількості ідеально розчипляють та виводять забруднення з вашого кішківника, а талію роблять вузькою.

 

Важливі моменти.

– Багато розтягуйтесь, гнучкість – це молодість вашого тіла та розуму. Ставте перед собою цілі і прямуйте до них (нариклад сісти на шпагат за місяць).

– При присіданні не використовуємо додаткову вагу, оскільки чим більша вага, тим більшими будуть ставати не лише сідниці, але і ляшки. Якщо чоловікам личить мати сильно накачані ляшки, то для жінок це з опери бройлер.  Наше завдання накачати сідниці, а не розкачати верхню частину ніг, щоб потім не можливо було влізтись в свої джинси. Ідеальним помічником при нарощенні м’язів сідниць є розтягування, тому після кожного тренування обов'язкова розтяжка. І тренуючись, не забувайте, що жінкам важливо залишатись тендітними та жіночними, не перестарайтесь! 

- Не забуваємо про прокачування рук, вони мають бути красивими, фактурними і не дряблими. Але не перекачуйте їх.

– Щоб зранку мати бажання тренуватись намагаємось напередодні ввечері не перенавантажувати свій шлунок великою кількісттю їжі, а з'їсти щось легке, наприклад фрукти.

– Перед тим, як розтягуватись, м'язи повинні бути розігрітими. Таким чином набагато менший ризик травм при розтягуванні і набагато кращих результатів можна досягнути.

– Під час тренувань вживаємо лише натуральні рослинні білки, протеїни та амінокислоти, які сприяють живленню та нарощенню якісної м’язевої тканини. Бобові, гриби, горіхи, кунжутна олія, проростки пшениці, гарбузове насіння  – це продукти, які містять кальцій, поліненасичені жирні кислоти, білки та протеїни найвищої якості і ідеально підійдуть для активного способу життя. А також багато зелені: зелені соки, смізі та салати  джерело кальцію та білку. Бджолиний пилок багатий на різні амінокислоти.  

– І саме основне під час тренувань – це вживання великої кількості води, не газованої та не мінералізованої. Таким чином організм зможе вимити забруднення та наситити всі системи необхідною кількістю рідини для справної роботи. Не вживаємо кави, чорного та зеленого чаю, оскільки вони містять кофеїн. Ці напитки окисляють та обезводнюють наш організм та викликають звикання. Натомість вживаємо різноманітні трав'яні чаї, але про них ми вже розповімо найближчим часом.

Автор статті: Павлюк Світлана