Природні заспокійливі засоби


А ще, оскільки зараз діти настільки гіперактивні із-за сучасної їжі де присутня велика кількість фаст-фуду , чіпсів та сухариків з глютаманат натрієм, цукру, ці натуральні заспокійливі засоби стануть справжнім спасінням для батьків.

Скільки різних запитів де люди просять підказати хороші та дієві заспокійливі ліки для нервової системи. До прикладу, ви знали що в Європі 80% населення страждають тією чи іншою мірою від нервових розладів? Тому повірте ця тема не менш актуальна і для українців.
Але тут варто свою увагу переключити на природні заспокійливі засоби, які по ефекту дії нічим не гірші від ліків з аптеки, а навіть кращі і беж жодних побічних впливів.

- Перший і один з самих потужних продуктів який має заспокійливий ефект – це рослинне молоко з зернять дині та кабачка(насіння таке ж як гарбузове тільки трошки дрібніше), хоч з гарбуза теж підійде,але ефект буде не настільки сильним.
До прикладу, для нас з Оксаною заспокійливий ефект такого молока був швидше побічним ефектом, оскільки зазвичай я рослинне молоко п’ю в обідній час і після вживання саме цього так хотілось поспати, що годі було втриматись, повірте жоден чай з ромашки і мелісси і поряд не стояв ))) по ефекту. Тут вас просто вирубає в сон, після якого ви бадьорі, повні сил і енергії. Якось я дала таке молоко мамі на роботу ))) ввечері вона сказала, що це просто неможливо, вона ще так сильно ніколи спати не хотіла в робочий час ))).
Тому зараз я якщо і вживаю таке молоко, то лише ввечері, коли можна вже відпочити. Або ж тоді робити його менш концентрованим.
В такого молока є ще одна крута особливість, після вживання його хоча б тиждень, вас взагалі не буде тягнути їсти солодке, воно насичує організм всіма необхідними мікроелементами. Тому замість того щоб забороняти дітям їсти багато солодощів, давайте їм таке молоко щодня і їм все менше буде хотітись солодкого.
Таке рослинне молоко легко можна зробити в домашніх умовах. Або кому бракує часу може замовити в нас в “NECTAR Detox”. Ми виготовляємо смачні та концентровані різновиди рослинного молока з якісної сировини.

Поїхали далі!
- Також потужний заспокійливий ефект має і моркв’яний сік. Його можна для заспокоєння давати навіть малюкам перемішуючи з молоком без жодної шкоди. Після вживання такого соку вас не буде тягнути в сон так сильно як від першого засобу, але тим не менше якщо вас турбує безсоння, після такого соку засинати легко і сон міцний. Хоч в мене з сном завжди все добре, засинаю швидко і сон глибокий та міцний.
Великий плюс що ви не буде ходити весь день як “сонна мушка”, такий сік просто допомагає залишатись в стабільному, заспокоєному стані. Плюс такий сік підвищує імунітет, дуже корисний для всіх тих хто має проблеми з очима, а також систематичне вживання соку срияє розсмоктуванню пухлин. Про покращення якості волосся та шкіри я вже навіть не розписую багато, ви ітак в курсі, правда?
- Чай з меліси теж має потужну заспокійливу дію і не відбувається ефекту звикання з подальшим збільшенням дозування. Тому завжди ефективна як в перший раз.
- Чай з ромашки допомагає боротись зі стресом, оскільки є потужним седативним засобом.
- Чай з звіробою не просто заспокоїть нерви, але допоможе якщо ви стали відчувати на собі дипресивні стани.
- Душиця (орегано) знімає дратівливість, а також сприяє поліпшенню настрою і стану жінки.

- Ще одним крутим засобом є вживання насіння льону. Особливо для тих хто нервову напругу любить заїдати, насіння льону підійде ідеально. Вживання навіть декількох ложок льону попередньо замоченого у воді, насичує організм всіма необхідними мікроелементами на весь день і відчуття ситості вас буде супроводжувати впродовж декількох годин. Вживати льон в сирому стані. Наші предки постійно вживали льон в їжу і були здоровими.
Також потрібно розуміти, якщо немає зовнішніх систематичних подразників (шум, стрес), а в вас присутнє відчуття тривоги, емоційної нестабільності, роздратованості, тоді таким чином організм нам подає сигнали що йому бракує певних мікроелементів, активних навантажень, повноцінного сну, життєвих сил, або ж деякі системи в організмі зашлаковані і не можуть вправно функціонувати.

Відпочивший, здоровий і чистий зсередини організм завжди буде енергійним та спокійним.
- Також вживання меду заспокоює нервову систему, а якщо щей в парі з трав’яним чаєм, отримаєте ще кращий ефект.
- Грецькі горіхи або горіхове молоко (хоч для цієї ж цілі можна вживати будь-який вид горіхів), але найбільше користі отримаєте саме від грецьких. Містить велику кількість жирних кислот, знижує рівень холестирину що в свою чергу покращує кровооббіг та зменшує ризик серцево-судинних захворювань. Насичує організм потрібними мікроелементами і заспокоює нервову систему.

- Загалом в нашому раціоні повинні бути продукти адаптогени, які допомагають нашому організмові адаптовуватись до зміни оточення, екології, легко переносити стресові ситуації. Але це не дуже популярна тема, тому більшість про таке навіть і не чули.

- Вчені дослідили, що вживання зелених салатів соків та смузі роблять нас впевненішими в собі, спокійними та бадьорими ну і звичайно ж здоровими.
Хоча б один раз в день випивайте смузі чи сік з зеленню.

- Для досягнення кращого результату бажано підключати фізичні навантаження: пробіжки, тривалі прогулянки на свіжому повітрі, йогу з шавасаною (розслаблення після йоги), плавання. І загалом виключати з свого раціону шкідливу їжу (солодощі, чіпси, фест-фуд, консерви, мучні вироби), яка і робить людей знервованими та тривожними, а також напитки які містять кофеїн (чай, кава, енергетики, кока-кола, пепсі-кола, особливо ввечері).
Також монотонний шум міста, або ж на виробництві, дуже негативно впливає на нервову систему, тому намагайтесь частіше бувати на природі в тиші відновлюючи свої сили.

Зараз якраз період відпусток, тому хоча б два тижні дайте собі можливість тотально відпочити, ні про що не турбуватись. Відпочиньте від соц мереж, допоможіть нервовій системі перезавантажитись в спокої та тиші. Сигналом про те що ви відпочили буде велике бажання щось робити, творити, досягати поставлених цілей.

 

#свідомі_та_здорові