Інтерв'ю для журналу "Афіша"

 

 

Ми з сестрою - творчі натури, але попри те, намагаємось реалізовувати свої ідеї та задуми. Займаємось лише тим, що приносить задоволення та можливість постійно розвиватись та вдосконалюватись. 

Мода - елемент самовираження, інструмент, щоб донести світу своє бачення, свою філософію та якомога швидшим методом показати, хто ти такий. Притягнути до себе однодумців, показати своє ставлення до життя. 

Мода - це є гра, забава. А стиль - це бажання, незважаючи на моду, на тренди, сформувати свій ідеальний образ: як ти себе бачиш, як відчуваєш. Це не завжди може бути щось екстра-модне, але це мусить показувати твою життєву філософію, підкреслюючи твою жіночність, не забуваючи про зручність. Зі стилем вже потрібно попрацювати активніше.

Спідниці, сукні - саме такому одягу надаємо перевагу в повсякденному житті. Хочеться, щоб жіночність була присутня, незважаючи на активний і зайнятий спосіб життя. Одяг у першу чергу має бути якісний, із натуральних тканин. Намагаємось уникати синтетики в одязі і вишукуємо "по нитці" щось натуральне: вовняне, шовкове, щось близьке своїй душі. Намагаємося відходити від штанів. Функціональність мусить бути красива. Коли ти весь у настрої, одягнений, вибраний і сам собі подобаєшся, то зовсім інші вібрації та інші події навколо починають відбуватись. Треба робити свято кожен день! Важливу роль відіграє колір та локанічність.

Одяг впливає на жінку тотально. Ти можеш створювати одягом настрій, атмосферу навколо себе і події. Адже жінка має бути жіночна, грайлива та надхненна. Коли вона вдягає спідницю, вона приймає енергію з землі. Також жінку в спідниці по-іншому сприймають чоловіки. А все тому, що не намагаєшся слідувати образу сильної і мужньої. Залишимо це чоловікам!

Необхідно мати в гардеробі сукню, довжиною в підлогу. І йдеться не про вечірню сукню, а про повсякденну. Кожного разу, як падає настрій, вдягайте цю сукню. Це такий собі метод зміни свого самопочуття.

Бути завжди в стилі - це досліджувати і розкривати свої внутрішні відчуття. Добовляти трішки гри в образ кольорами, деталями, аксесуарами. Вже відходять часи розфарбованих, гламурних і штучних жінок, зараз цінується натуральний макіяж, природний колір волосся, casual-стиль в одязі. Основна порада - схилятись до чогось приємного, затишного і комфортного. Бути локанічними і простими.

Але основне завдання кожної жінки - досягнути внутрішньої гармонії і цілковитого прийняття себе, своєї краси, постійно вдосконалюватись та вчитись чомусь новому.