Тренд 2017 пальмові принти

 

 

 

Хочу з вами поділитись крутим трендом, який мені дуже до вподоби і, як людині яка любить моду, і як дизайнеру інтер'єру. Я впевнена, заполонить серця багатьох модниць, дизайнерів, кондитерів, декораторів та всіх, хто хоч якимось чином причетний до створення чогось красивого.  Яскраві та соковиті зображення пальмового листя та тропічних рослин на білому, рожевому та голубому фоні виглядають просто фантастично. Сукні, штани, піжами, купальники, сумки з такими принтами хоча б трішки наблизять нас до природи тропіків в сірих мегаполісах. Зібрала найкращі приклади нового тренду в такі собі "mood boards". І нехай вони вас також надихнуть в холодну та мокру погоду.


А з купальними костюмами дизайнери нас особливо потішили. Така велика кількість крутих фасонів з "смачненькими" принтами, що аж важко зупинити свою увагу та вподобання на одному з них. Тому літо обіцяє бути тропічним, чи то біля басейну чи на березі моря/океану. Погодьтесь, що моду можна порівняти з смаковими рецепторами. До прикладу - є у вас улюблена страва, але через певний час, ви вже хочете спробувати чогось нового, природа про це подбала - змінюючи сезонні фрукти та ягоди з кислих на солодкі, але в цьому є своя циклічність, закономірність. Кожного року ви знаєте, що настає пора певних продуктів. Те ж саме і з модою! Наші зорові та естетичні рецептори постійно шукають чогось нового, свіжого, втомившись від заїждженого тренду. Але і тут присутня своя прогнозованість та послідовність, мода на певні тренди повертається.

 

 

Піжами, куртки, та різного плану сумки - не залишать вас байдужими, додаючи загальному образу свіжості та невимушеності. Рослинні мотиви згладжують та пом'якшують строгі графічні силуети та образи.

 

 

Такі принти красиво будуть виглядати з багатьма світлими, а також темними глибокими кольорами. Тому поєднати цю новинку з речима свого гардеробу ви зможете з легкісттю. А крім того будете виглядати свіжо і трендово.
Всесвітня організація Panton оголосила самими трендовими в 2017 році, декілька відтінків пальмового листя - зелень та хакі, а також пальмовий принт.  

 

 

В інтер'єрі та декорі інтер'єру дизайнери дедалі частіше застосовують принти листя, оскільки виробники обоїв, оббивочних тканин та іншого декору зараз пропонують великий вибір різноманітних цікавих рослинних принтів на будь-який смак. Можна доповнити свій інтер'єр яскравими тропічними вкрапленнями за допомогою декору (подушок, картин), а можна замовити реалістичні фотообої, які створять ефект наче в джунгях.  Відомий готель "Beverly Hills" зробили такий принт своєю візитівкою, де в коридорах саме обої з тропічним листтям, і особливим відвідувачам дарують піжамні штани з таким популярним зараз принтом. Особисто мені дуже подобається постіль і подушки з зеленню, а також обої на стіни.

 

 

Дуже красиво та креативно можна запроектувати листівки, запрошення до вашого свята, або ж взагалі зробити все свято з цій стилістиці, включаючи торт :). Виглядатиме оригінально та не заїжджено. Головне не боятись експерементувати.

 Автор статті: Павлюк Світлана