Показ нової колекції від "TWINS Design" на LFW

 

Привіт ! Вирішили поділитись з вами фото та враженнями з останнього показу нашої колекції одягу та взуття "TWINS design" на Lviv Fashion Week Autumn/Winter 2018/19
Інспірацією стали 70-ті роки з характерними для того періоду смужками на тканині, жіночими силуетами з підкресленою талією. Також прочитується вплив Мексики з поєднанням соковитих кольорів. 

 Локанічність та зручність в поєднані з яскравими кольорами - це основне на чому наголошує бренд "TWINS Design" в новому сезоні.
Взуття відіграє не менш важливу роль в даній колекції, а іноді і виходить на перший план. Впізнаваним елементом бренду "TWINS Design" є хітові бетфорти #DreamBoots, які вже встигли полюбитись багатьом, представлені також в нових варіаціях.

              

Ми намагались розробити таку колекцію, щоб кожен лук в ній був "ready to wear".
Навесні, коли ми демонстрували свою колекцію на LFW кольорова смужка ледь прослідковувалась в модних тенденціях, проте зараз вона на піку популярності.
 

 Колекцію демонстрували найкращі моделі Львова, які вже багато років у моделінгу. Також демонстрували одяг четверо дівчат-підліткового віку з модельної агенції "T mini models" і зробили це на рівні з дорослими модялями.